O ARCHIVEIT!
ArchiveIT! sprawi, że
archiwizacja dokumentów i zarządzanie nimi
w firmie oraz domu stanie się o wiele łatwiejsze.
PORZĄDEK
Jeżeli masz dużo rachunków, faktur czy umów do skatalogowania i lubisz porządek, to program do archiwizacji - ArchiveIT! jest przeznaczony dla Ciebie.

Dzięki ArchiveIT! możesz zamienić tradycyjne dokumenty na postać cyfrową. Otrzymane w ten sposób elektroniczne wersje dokumentów, mogą być opisywane i umieszczane w e-bibliotece. Oryginały dokumentów trafiają do tradycyjnego archiwum dokumentów w biurze, a dalsza praca jest realizowana z użyciem ich elektronicznych wersji.
ŁATWOŚĆ
OBSŁUGI
ArchiveIT! jest prosty w obsłudze. Intuicyjne menu zapewni, że w ciągu chwili opanujesz ważne funkcje programu. Stworzyliśmy go dla wszystkich - nie dla specjalistów zajmujących się archiwizacją.
OSZCZĘDNOŚĆ
CZASU I PIENIĘDZY
ArchiveIT! to szybki dostęp do interesujących Cię dokumentów. Ich odnajdywanie trwa chwilę. Wyszukiwanie dokumentów może odbywać się według wielu kryteriów, np. słowo kluczowe, data utworzenia, typ dokumentu, itp.

Co ważne, nie musisz wykonywać kilku kopii jednego dokumentu, aby wpiąć go do różnych segregatorów. Zarchiwizowane dokumenty w elektronicznej postaci mogą znajdować się w kilku miejscach.
BEZPIECZEŃSTWO
ArchiveIT! dba o bezpieczeństwo Twoich dokumentów, chroniąc je przed niepowołanym dostępem lub zniszczeniem. Skopiowanie danych na trwałe nośniki danych zabezpiecza ważne dla Ciebie informacje przed skutkami zdarzeń losowych, takich jak np. zalanie, pożar.
WSPÓŁPRACA
Wersja z serwerem umożliwia utworzenie na komputerze wspólnej bazy danych, do której będą mogli się łączyć użytkownicy innych komputerów znajdujących się w Twojej sieci (wszyscy widzą te same dokumenty). Dzięki prawom dostępu zadecydujesz jakie uprawnienia będą mieli użytkownicy sieci lokalnej. Razem stworzycie szybciej i łatwiej bazę dokumentów w Twojej firmie. Archiwizowanie dokumentów nigdy nie było prostsze.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY PROGRAMEM
Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
KONTAKT